AVECS
AVECS – український бренд міжнародного формату
Наша місія - популяризація спорту та спортивного способу життя
Бренд засновано у 2010 році. Незважаючи на свій юний вік, AVECS вже міцно закріпився у сегменті одягу спортивного спрямування, пропонуючи клієнтам широкий асортимент та високу якість.
Плідна робота команди AVECS з урахуванням нових тенденцій у світі спорту та моди дозволяють впроваджувати інноваційні технології та створювати унікальні колекції.

Зимова колекція
Зимова колекція представлена як чоловічим, так і жіночим виробом. Різноманітні моделі, широкий розмірний ряд і доступна ціна роблять одяг AVECS дуже популярним на українському ринку. Зручні лижні комплекти, теплі куртки, практичні вітровки, жилетки та штани ідеально підходять і для міського життя, і для активного відпочинку.
Колекція фітнес-одягу
Спортивна колекція для жінок призначена для комфортного заняття фітнесом! Легка, зручна, яскрава , вона відрізняється продуманим дизайном та інноваційними матеріалами, зокрема, використанням гіпоалергенної антибактеріальної бамбукової тканини. Завдяки широкому асортименту, кожна жінка зможе підібрати зручні моделі для своєї фігури.
Наші переваги
Інноваційні матеріали

Сучасні технології виготовлення

Актуальний дизайн моделей
НАШІ ПАРТНЕРИ
СЕКРЕТ ОДЯГУ AVECS – У ЗАСТОСУВАННІ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!
Система AVECS Tech утримує тепло та забезпечує терморегуляцію, роблячи верхній зимовий одяг теплим та комфортним. Використання порових та безпорових мембран дозволяє тілу дихати, а також виводити зайву вологу. Біо-пух, як наповнювач нового покоління, забезпечує легкість верхнього одягу, одночасно роблячи його супертеплим. Ультразвукове зварювання моделей робить вироби більш міцними та довговічними. Ми пишаємося кожною розробленою моделлю та гарантуємо високу якість!