AVECS – перший технологічний
український бренд одягу
для спорту та життя.
За допомогою технологічності виробництва, інноваціям та яскравому дизайну, AVECS гарантує високу якість на вироби бренду. Завдяки вдалому поєднанню цих складових, спортивний одяг українського бренда став відомим серед справжніх любителів активного образу життя. Приєднуйся до AVECS – підкорюй вершини в спорті та житті!
Інновації І технології
Гірськолижний одяг, куртки, вітровки, жилети
Футболки, худі, штани, шорти, спортивні костюми
Фітнес колекції, термобілизна
avecs
Мембрана - (Dermizax)
Водонепроникна та дихаюча мембрана японської компанії Toray. Виробляється з гідрофільного матеріалу, який забезпечує рух частинок всередині неї на молекулярному рівні. Тобто, виводить молекули рідини зсередини, а ззовні забезпечує повний захист від вологи та вітру. Чудово зберігає тепло, захищаючи при цьому тіло від перегрівання. Еластична, легка та практична. Стійка до забруднень, бо має непористу структуру.

Довговічна, практична, водо- та вітронепроникна.
Високотехнологічна мембранна тканина для лижних курток
Мембрана – це тоненька міцна полімерна плівка з пористою структурою. Наноситься додатковим шаром на одяг, щоб захищати його від намокання та забезпечувати виведення вологи, яка випаровується з тіла. Допомагає зберігати тепло і комфорт під чса використання. Не обмежує рухів.

Легка, дихає, захищає від вологи.
avecs
avecs
Наповнювач - Біопух (Sorona)
Наповнювач біопух створений за допомогою запатентованого біополімеру від "DuPont - Sorona" (США - Японія). М’який, легкий та вологостійкий наповнювач нового покоління з натуральної рослинної сировини. Має високі теплоізоляційні властивості, підходить навіть для сильного морозу до -35 градусів. Відмінно тримає форму, не збивається, не проникає крізь шви, захищає одяг від заломів. Можна прати в машинці. Сушити краще в розправленому вигляді.
Наповнювач - Ізософт
Матеріал з тоненьких поліефірних волокон, які мають пористу структуру, що чудово проводить повітря і затримує тепло. У нього двостороннє полімерне покриття, завдяки якому волокна тримають форму і не розповзаються. Зовнішній шар надійно захищає від потрапляння всередину холодного повітря та виводить вологу. Він у чотири рази тонший за синтепон і майже не відчувається на тілі. Багато років зберігає свою первинну форму, не дивлячись ні на що.

Дуже теплий, гіпоалергенний, екологічний, довговічний.
avecs
avecs
Наповнювач - Пух
Натуральний наповнювач, який виготовляється з оперення водоплавних птахів, та складається з м’яких, пухнастих ниточок. Він цінується за чудові ізоляційні властивості, які утримують тепло та не пропускають холодне повітря. При цьому матеріал чудово «дихає» і майже невагомий. При належному догляді буде слугувати довгі роки. Людям, схильним до алергічних реакцій, радимо бути з ним обережнішими.

Теплий, легкий, довговічний, дихаючий.
Матеріал SOFT SHELL
Виготовляється з комбінації поліестеру та нейлону. Має тришарову структуру: нижній – контактує зі шкірою, на дотик нагадує фліс і відповідає за поглинання вологи та збереження тепла; середній – пропускає вологу; зовнішній – виводить вологу, одночасно захищаючи від вітру та дощу. Завдяки такій багатошаровій конструкції, одяг з цього матеріалу дуже практичний та легкий, не потребує додаткового утеплення. Ідеальний для вітряної вологої погоди чи занять активними видами спорту. Підходить для температур від -6 до +10 градусів. Можна прати, для цього рекомендовано використовувати рідкі мийні засоби та делікатні режими.
avecs
avecs
Герметизація/проклейка швів
Герметизація/проклейка швів використовується для запобігання проникнення вологи всередину виробу. Ця технологія створена для захисту в холодну чи дощову пору року. Завдяки вологостійким властивостям елементу герметизації, навіть дрібні краплі чи залишкова волога не зможуть проникнути крізь шви всередину виробу. Це допомагає зберегти тепло і сухість під час використання одягу.

Легкий, вологостійкий, теплоізоляційний.
Контроль-тест крою і збірки виробу
Використовується для забезпечення максимальної якості виробів. Ми ретельно контролюємо всі етапи виробництва, приділяючи особливу увагу розкроюванню, адже з нього все починається. Перед початком пошивного процесу уважно перевіряємо викройки та комплектацію, щоб створити найкомфортнішу посадку виробу для Вас.
avecs